UWAGA : serwis należy oglądać w rozdzielczości 1280:1024 i najlepiej używając przeglądarki mozilla, którą gorąco polecam: Get Firefox!
Uwaga techniczna: pod IE (internet eksplorer) zdarza się że są źle kodowane polskie znaki, w takim przypadku należy wejść w pasku narzędzi IE w menu "widok"- "kodowanie" i wybrać windows-1250.Gdzieś daleko na Czarnym Lądzie

 gdzieś w Afryce


Witam wszystkich na stronie poświęconej dzieciom w dalekim afrykańskim kraju.
Na początek zamieszczam kilka zdjęć i zapraszam do chociażby najskromniejszej 1 czy 2 złotowej pomocy na rzecz tych dzieci.
na samym dole strony znajdziecie link do strony poświęconej tej misji jak i do użytkownika na allegro wystawiającego aukcje harytatywne.
Już wkrótce zapewne, na mojej stronie allegro odpalę takie same aukcje, w tym samym celu.
DOCHÓD z nich będzie całkowicie przeznaczony dla misji w AFRYCE
( na dowód - przelewy bankowe Których skany umieszczę na stronie).

Ponadto w szerokim kręgu spraw którymi sie zajmuję i które mnie nad wyraz bulwersują czy też smucą jest kwestia przerywania ciąży i poronienia - o tyle je łaczę iż są to sprawy bardzo silnie ze sobą związane.
Łącznikiem jest kobieta jako osoba nosząca życie - w jednej, czarnej odsłonie, jako ta, która nie chce rodzącego się w niej życia i odrzuca je,
W drugiej, białej jako kobieta, która przyjmuje Dar życia i pragnie . Ale nie jest jej dany...
I taka mała maksyma na dzień 24 marca (Dzień Świętości Życia):
"Ah, świętość życia - zaiste przewrotnym jest, że jedni mordują życie poczęte, a inni płaczą i rozpaczają tracąc je...." celowo napisałem "Świętość Życia" w zdaniu powyżej małymi literami- aby zobrazować jak mało znaczą te słowa dla
niestety, nazbyt wielu ludzi....
Poza wieloma dla mnie niezrozumiałymi z gruntu, bo nielogicznymi argumentami, jakimi posługują się ci ludzie - w których powołują się na prawa kobiet do samostanowienia o sobie, ponieważ mają do tego prawo i zgadzają się do morderstwa na nienarodzonym jeszcze, ale już istniejącym ludzkim życiu, nie pojmuję jeszcze jednego aspektu tej sprawy - w końcu dzieci to; przedłużenie w prostej lini, nie tylko kodu genetycznego rodziców, a więc unikalnej i jedynej w swoim rodzaju "pamiątki" po sobie jaką zostawiają, ale i przyszłość ludzkości w ogóle.
Proste: wyobraźmy sobie tylko, że matka Einsteina postanwiła sobie zrobić skrobankę.
Pytanie: ile ludzkość by straciła?
I następne pytanie:
A ile straciła usuwając już być moze wiel takich umysłów jak EINSTEIN dzięki prawu do zabicia dziecka w fazie przed narodzeniem?
TO jest argument dla trzeźwo myślących zwolenników ludzkości i jej rozwoju bez podtekstów religijnych.
Dla średnio rozwiniętego ateisty logika takiego sposobu myślenia powinna być jasna i prosta.
I NIEPODWAŻALNA.
A więc przez pryzmat miłości człowieka do życia ludzkiego życia dopiero co narodzonego, ale bez szans na rozwój Z wielu przerazających i smutnych względów ( jest ich w Afryce aż zanadto) pomóżmy tym małm dzieciom na zdjęciach umieszczonych powyżej i poniżej....
Mam takie marzenie, że być może udałoby się chociaż dla jednego z nich ufundować stypendium pozwalające mu na pobyt i naukę w Polsce.
Tak aby był dowodem na to, kto może wyrosnąć z zabiedzonego i praktycznie skazanego na śmierć dzieciaka, o ile tylko zmieni się mu warunki bytowania.
Pamietajmy o jednym - nie zabierzemy ze sobą do grobu wszystkiego co zgormadzimy przez całe życie - a więc może warto części się pozbyć, aby komuś pomóc?


CDN....

Strona o Misji w Dalekiej Afryce...

Strona Osoby na Allegro, Która Pomaga Dzieciom: Aukcje charytatywne :-)

ADOPCJA SERCA


 siostra i murzynek

powrót na stronę główną